Prezentacja

Promocja dla firm

 

 

Szanowni Państwo,

 
 
 
Nasza oferta to  PROMOCYJNY PAKIET INTEGRACYJNO – WYPOCZYNOWY 4=3.
                                                       Mieszkasz 4 dni – płacisz tylko za 3!
 
Ostatnia doba pobytu gratis!!!*
 
 
 
Z myślą o grupach integracyjno – wypoczynkowych i szkoleniowych mamy do Państwa dyspozycji:
Ø     salę restauracyjno - konferencyjną umożliwiającą organizację szkoleń dla około 70 osób wyposażoną w sprzęt audiowizualny: ekran projekcyjny, flipchart, rzutnik multimedialny, nagłośnienie, zestaw wideo i DVD,
Ø  75 miejsc noclegowych w pokojach 2 i 3–osobowych oraz typu studio 2+2, pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, całodobową recepcję, smaczne domowe posiłki, TV SAT, parking.
Ø     bezpłatne WiFi na terenie całego obiektu
 
 
Obiekt jest położony w centrum udrowiska Krynica-Zdrój u podnóza Góry Parkowej. Dogodny układ komunikacyjny, wyjątkowy mikroklimat oraz niezwykłe walory krajobrazowe, czyste powietrze, cisza i spokój sprawiają, że jest to idealne miejsce na udaną konferencję, szkolenie, wyjazd integracyjny lub piknik firmowy.
 
 
Cennik pobytu 
90 zł / osobodzień (dla zorganizowanych grup powyżej 45 osób cena do negocjacji).
 
W cenę pobytu wliczono:
- nocleg +  wyżywienie (śniadanie, obiadokolacja)
- wynajem sali konferencyjnej i sali bankietowej,
Dla grup, na zyczenie, organizujemy ognisko z pieczeniem kiełbasek.
 
 
 
Kontakt:
Tel. (0-18) 471-29-45 (recepcja) lub 534 424 427,
E-mail: kasztelankawilla@gmail.com , www.kasztelanka.eu
 
 
W programie pobytu dodatkowo organizujemy:
wycieczki zagraniczne do średniowiecznej Słowacji (10km) i stroną słowacką do Zakopanego (130 km), piesze wycieczki w góry czy wycieczki do licznych atrakcji turystycznych znajdujących się w okolicy, jak chociażby Pijalnia wód mineralnych w Krynicy-Zdroju, Kolej Gondolowa na Jaworzynę Krynicką, Sądecki Park Etnograficzny czy do Miodowej Stolicy Polski - Muzeum Pszczelarstwa w Kamiannej. Oferujemy także możliwość zorganizowania przejażdżki bryczkami, kuligi zimowe, przejazdy quadami i samochodami terenowymi, jazdę konną, spływ kajakami i tratwami, biesiady, ogniska, wieczorki taneczne, karaoke.
 
 
Na specjalne życzenie gości przygotujemy indywidualny program pobytu, organizując wiele zajęć integracyjnych i motywacyjnych z wymienionych wyżej atrakcji
 
 * - bez wyzywienia, promocja obejmuje sam nocleg
 
 
 SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!
 
 
 
 

 

 
 
 
Wszelkie zawarte informacje na stronie www.gwiazdagor.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i są publikowane wyłącznie dla celów informacyjnych, bez żadnej odpowiedzialności. W wypadku sprzedaży konsumenckiej w rozumieniu Ustawy z dn. 27.07.02r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego, zawarte na tej stronie informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art.4 ust.3 Ustawy, jak również nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art.4 ust.2 Ustawy. Firma PPH Granit zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych na stronie www.gwiazdagor.pl.